- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai
Mantas Žvironas, Vilniaus Rotary klubų atstovas projekte
Laimė - tarsi magnetas. Norime kuo greičiau prie jos priartėti, prisiliesti ir visada būti šalia. Tačiau negalime nei prirakinti jos prie savęs, nei prisirakinti patys prie jos.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Atsiliepimai žiniasklaidoje

Prisidėti prie „Laisvės kelio“ gyventojams liko dar 2 savaitės
Prie „Laisvės kelio“ projekto prisidėti bus galima iki liepos 15 dienos. Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui skirtos skulptūros statybos darbai jau prasidėjo, o rugpjūčio 23-iąją Vilniuje, Baltijos kelio atkarpoje, iškils skulptūra, simbolizuojanti susikibusių rankomis žmonių grandinę.

„Laisvės kelyje“ – daugiau nei 5 tūkst. plytų
"Laisvės kelias", skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui, jau tapo savotišku tiltu, visame pasaulyje jungiančiu žmones, kuriems brangios vienybės ir laisvės idėjos. Šį pilietinį projektą, kurio pabaigoje Vilniuje iškils "Laisvės kelio" skulptūra, parėmė 31 šalies gyventojai iš 5 žemynų.

„Laisvės kelio“ skulptūrą jau parėmė 31 šalies gyventojai
Plietinį „Laisvės kelio“ projektą, kurio pabaigoje Vilniuje iškils „Laisvės kelio“ skulptūra, parėmė 31 šalies gyventojai iš 5 žemynų.

„Laisvės kelyje“ – jau daugiau nei 3000 vardų
Prie Vilniuje kuriamo „Laisvės kelio“ per mėnesį prisidėjo daugiau nei 3000 asmenų ir šeimų iš viso pasaulio. Skulptūra „Laisvės kelias“ – kovos už nepriklausomybę atminimas ir laisvės bei vienybės simbolis ateities kartoms – iškils legendinio Baltijos kelio atkarpoje ir simbolizuos susikibusių rankomis žmonių grandinę.

Laisvės kelio kaina – tik 25 litai. Prisidėjau aš, prisidėk ir tu

Šiandien už simbolinius 25 litus nupirkau plytą. Ji turėtų padėti pastatyti „Laisvės kelią“ – tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią. Projekto idėja gimė matant šiandieninę apatiją, pesimizmą ir susipriešinimą.

Pirmosios „Laisvės kelio” plytos – jau pagamintos

Šią savaitę žinomo keramiko Gintaro Kniežos dirbtuvėse Varėnos rajone išdegtos ir nuglazūruotos pirmosios plytos, iš kurių bus pastatyta skulptūra „Laisvės kelias“.

„Laisvės kelyje“ – ir garsių Baltijos kelio dalyvių vardai
Tarp vardų, kurie bus įamžinti skulptūroje „Laisvės kelias“, bus ir pavardės garsių asmenybių, kurios dalyvavo istoriniame Baltijos kelyje ir kovojo už Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą, o dabar savo noru prisidėjo prie pilietinio projekto „Laisvės kelias“. Skulptūra iškils toje vietoje, kur ėjo legendinis Baltijos kelias, ir simbolizuos susikibusių rankomis žmonių grandinę.

Plytos – jau su pavardėmis
Vasaros pabaigoje sostinės Konstitucijos prospekto ir Geležinio Vilko gatvių sankirtoje palei transporto žiedą iškils skulptoriaus Tado Gutausko skulptūra „Laisvės kelias“ – paminklas vienam didingiausių įvykių, atvedusių Lietuvą į laisvę – Baltijos keliui. Šis paminklas – visuomeninė iniciatyva, sugalvota ir remiama pačių piliečių: skulptūros statyba finansuojama visų norinčių projekte dalyvauti žmonių lėšomis, kurie gali nusipirkti savo vardinę arba šeimos plytą. Kiek bus plytų, toks bus ir paminklas. Tai – ir pilietiškumo, ir tautos vienybės išbandymas. Dabar yra nupirkta daugiau nei 2,2 tūkst. vardinių plytų. Šios rankų darbo plytos pagal šimtametes tradicijas jau gaminamos keramiko Gintaro Kniežos dirbtuvėse Varėnos rajone.

Skulptūroje „Laisvės kelias“ išpirkta 1500 plytų
1,5 tūkst. – tiek žmonių per dvi savaites įsigijo vardinę ar šeimos plytą menininko Tado Gutausko skulptūroje „Laisvės kelias“.

"Laisvės kelio" rėmėjai – nuo Dubajaus iki Atlantos
Prieš savaitę Vilniuje pristatytas "Laisvės kelio" skulptūros projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui, sulaukė rėmėjų iš viso pasaulio. Prie simbolio Lietuvos laisvei ir vienybei kūrimo jau prisidėjo tokių tolimų šalių, kaip Jungtiniai Arabų Emyratai ir JAV, gyventojai.

Laisvės kelias - bendromis pastangomis
Minint 21-ąsias Baltijos kelio metines rugpjūčio 23-iąją Vilniaus Konstitucijos prospekto ir Geležinio Vilko gatvių sankirtoje palei transporto žiedą iškils 3,3 m aukščio skulptūra "Laisvės kelias".

Skulptūroje "Laisvės kelias" gali būti ir tavo vardas
Trečiadienį Vilniuje pristatytas skulptoriaus Tado Gutausko projektas - skulptūra "Laisvės kelias". 60 metrų ilgio, 3,3 metrų aukščio, 0,5 metro storio abipusė trispalvė siena, simbolizuosianti prieš 21 metus vykusį Baltijos kelią turėtų iškilti sostinės Konstitucijos prospekto pabaigoje, priešais Moksleivių rūmus. Ar šis projektas bus įgyvendintas, ar skulptūra pasieks maksimalų ilgį, priklausys nuo kiekvieno iš mūsų.

A. Kaušpėdas ir A. Mamontovas kviečia įsiamžinti skulptūroje iš vardinių plytų
Maždaug 200 tūkst. Baltijos kelyje dalyvavusių žmonių ir jų artimųjų nuo šios dienos turi galimybę savo laisvės siekį ir vienybę įamžinti gerokai mažesniame gyvos žmonių grandinės modelyje. Skulptorius Tadas Gutauskas visus ragina padėti po plytą rugpjūčio 23 dieną Vilniuje atsirasiančioje Baltijos kelią simbolizuojančioje sienoje.

"Laisvės kelias" ragins nepamiršti vienybės
Trečiadienį Vilniuje pristatytas žinomo skulptoriaus Tado Gutausko projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui. Tai skulptūra "Laisvės kelias", iškilsianti toje vietoje, kur ėjo legendinis Baltijos kelias.

Vilniuje nusidrieks plytų siena Baltijos keliui įamžinti
Baltijos kelio dalimi gali tapti kiekvienas jame net nedalyvavęs žmogus. Menininkas Tadas Gutauskas pristato naują idėją – skulptūrą "Laisvės kelias".

Skulptūrą laisvei statys visi lietuviai
Maždaug 200 tūkst. Baltijos kelyje dalyvavusių žmonių ir jų artimųjų nuo šios dienos turi galimybę savo laisvės siekį ir vienybę įamžinti gerokai mažesniame gyvos žmonių grandinės modelyje. Skulptorius Tadas Gutauskas visus ragina padėti po plytą rugpjūčio 23 dieną Vilniuje atsirasiančioje Baltijos kelią simbolizuojančioje sienoje.

© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt