- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai
Audrius Siaurusevičius, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinis direktorius
Nemanau, kad dabar lietuviai yra labai vieningi, nėra poreikio vienybei. Tačiau, jei tas poreikis atsirastų, tai būtų dviejų dienų klausimas. Ar yra koks nors dalykas, vienijantis ar galintis suvienyti tautą? Tas dalykas ir yra Lietuva, jau kelis šimtus metų. Kito nėra.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Džiaugiamės, kad nesate abejingas ir nusprendėte įdėti savo plytą į šalies laisvę ir nepriklausomybę įamžinančią "Laisvės kelio" skulptūrą. Plytas galite įsigyti:

 1. Per "Paypal" sistemą.
 2. Lietuvos paštuose.
 3. Užpildę žemiau esančią formą.
 1. Prisidėti prie pilietinio projekto "Laisvės kelias" galima per didžiausią pasaulyje elektroninio mokėjimo sistemą "PayPal". "PayPal" sistema pirkėjai naudojasi nemokamai – už pervedimą komisiniai išskaičiuojami iš pardavėjo.
 2. Prisidėti prie pilietinio projekto "Laisvės kelias" galima ir Lietuvos paštuose. Juose galima įsigyti vardinių plytų, iš kurių ir bus sumūryta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui skirta skulptūra. Lietuvos pašto tinklas aprėpia visą šalį.
 3. Užpildę žemiau esančią formą ir prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.  Įdėdami plytą turėtumėte žinoti:
  1. Plytos, iš kurių bus sumūryta skulptūra, yra dviejų rūšių: asmeninė - 25 Lt, šeimos - 50 Lt. Taip pat galite rezervuoti plytą kitiems žmonėms, kuriuos norite pradžiuginti, arba tiems, kurie patys to negali padaryti (nesinaudoja kompiuteriu, negali sau to leisti finansiškai, yra išėję anapilin ar dėl kitų priežasčių).
  2. Žemiau esančiuose laukeliuose tiksliai ir mažosiomis raidėmis (naudodami lietuviškus simbolius) suveskite vardą ir pavardę, kurie bus įspausti plytoje. Vesdami šeimos vardą vadovaukitės tomis pačiomis taisyklėmis. Vardo arba pavardės vietoje parašyti bet kokie kiti įrašai ar simboliai nebus įspaudžiami plytoje. Vietoj neteisingų įrašų bus įspausti mokėtojo vardas ir pavardė. Plytas galima pirkti ir kitiems žmonėms, tačiau svarbu teisingai užpildyti užsakymo formą.
  3. Per kelias minutes į jūsų nurodytą el. pašto dėžutę gausite plytos elektroninį vaizdą su vardu ir pavarde arba šeimos vardu.
  4. Savo arba šeimos vardą rasite bendrame "įdėjusių plytas" žmonių sąraše.
  5. Įdėjusių savo plytas vardai ir pavardės siunčiami į plytinę, kur į drėgno molio plytą bus įspaudžiamas jūsų nurodytas vardas ir pavardė arba šeimos vardas. Vėliau plytos džiovinamos, glazūruojamos ir išdegamos 1000 °C temperatūroje.
  6. 2010 m. rugpjūčio 23 dieną ateikite į skulptūros "Laisvės kelias" atidengimo ceremoniją ir raskite savąją plytą.
  7. Į visus klausimus atsakoma el. paštu: pagalba@laisveskelias.lt.
  8. Atidžiai perskaitykite puslapio apačioje esančias taisykles ir nuostatas.


Dėkojame prisidėjusiems prie Laisvės kelio. Plytų rezervacija baigėsi.

Plytų paieška


Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, Plytų turėtojų sąrašo duomenys viešai neskelbiami. Pasinaudokite paieškos forma jei norite surasti savo plytą >>
© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt