- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai
Andrius Mamontovas, dainininkas
Liūdna pripažinti, bet šiuo metu Lietuvoje nėra vieningo, kryptingo ėjimo į kurią nors pusę. Yra daug nuomonių. Kita vertus, tai yra natūralu, nes mūsų Nepriklausomybei yra tik 20 metų, todėl mes esame vis dar ankstyvoje vystymosi stadijoje, nesame susiformavusi valstybė. Vyksta ieškojimai, į kurią pusę eiti. Panašiai kaip paaugliai, kurie blaškosi, ieškodami, kuo jiems gyvenime tapti.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Skulptūros „Laisvės kelias“ iniciatyvinė grupė

2010-05-05

Būtinas pilietinis sąmoningumas

Valdemaras Vaičekauskas, „Hortus Investment Banking“ valdybos pirmininkas
Manau, lietuviai tikrai vieningi dėl to, kad yra nusipelnę savos valstybės, kurią atkūrė ir apgynė prieš 20 metų. Ir vieningi dėl pasirinkimo, kokiais pamatiniais principais ta valstybė turėtų gyvuoti – laisvės, demokratijos ir rinkos ekonomikos. Tik štai, sava valstybė dar negarantuoja klestinčios visuomenės – ją savo darbu sukuria piliečiai.
Lietuviams būdinga vienytis tik esant išorinei grėsmei, tačiau dabar iškyla poreikis vienybės ieškoti visuomenės susitarimuose, kuriant saugų ir pasiturintį gyvenimą – kaip tik to mes dabar ir mokomės.

„Laisvės kelias“ – tai ne tik laisvos tautos simbolis, bet ir vienijančios iniciatyvos pavyzdys, siekiant patiems kurti savo ateitį bei pilietinę visuomenę. Tam būtinas pilietinis sąmoningumas ir iniciatyva, o ne pasyvumas ir laukimas, kad kažkas kitas – pavyzdžiui, valdžia – viską nuspręs už mus. Ne taip svarbu, ar mes didelė, ar maža tauta. Svarbu, kokius matome save, kaip save suvokiame – nuo to priklauso mūsų ateitis.

Mano šeimos fondas remia visuomenės pilietinio ugdymo iniciatyvas, todėl buvome Tado Gutausko skulptūros „Vienybės medis“ mecenatai bei jau prisidėjome prie „Laisvės kelio“ sukūrimo.

Plytų paieška


Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, Plytų turėtojų sąrašo duomenys viešai neskelbiami. Pasinaudokite paieškos forma jei norite surasti savo plytą >>
© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt