- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai
Audrius Siaurusevičius, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinis direktorius
Nemanau, kad dabar lietuviai yra labai vieningi, nėra poreikio vienybei. Tačiau, jei tas poreikis atsirastų, tai būtų dviejų dienų klausimas. Ar yra koks nors dalykas, vienijantis ar galintis suvienyti tautą? Tas dalykas ir yra Lietuva, jau kelis šimtus metų. Kito nėra.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Skulptūros „Laisvės kelias“ iniciatyvinė grupė

2010-04-27

Aiškus ir mokiniui, ir profesioriui

BFL nuotr.

Algirdas Kaušpėdas, architektas, dainininkas, grupės „Antis" lyderis
Vienybės klausimas yra pakankamai sudėtingas. Vieningi žmonės būna totalitarinio režimo laikais, nes visus juos, pavyzdžiui, suvienija kokia nors Stalino idėja. Demokratinėje valstybėje žmonės turi turėti skirtingas nuomones ir tos skirtingos nuomonės turi būti gerbiamos. Tai, kas buvo prieš 20 metų Lietuvoje buvo vienybė, bet jos negalima lyginti su dabartine Lietuva, kurioje yra daug nuomonių ir visos jos teisios.

Kai dėl vienybės, tai jeigu žmogus laiko save lietuviu, mūsų tautos nariu, tai ir vienija mus visus. Tautinės valstybės idėja vienija ir gali suvienyti žmones.

Labai gerai vertinu Tado Gutausko planuojamą projektą, nes jis yra paprastas ir prasmingas. Aiškus ir mokiniui, ir profesioriui. Tas paprastumas yra teisingas. Be to, prie jo gali kiekvienas prisidėti – įmūryti savo plytą toje sienoje.

O kalbant apie vienybę, tai manau, kad žmonės, kurie aiškina, kad mes nevieningi, gyvena sovietinių laikų nostalgija. Mes turime būti skirtingi ir saugoti galimybę būti skirtingais, saugoti demokratinę valstybę ir jos Konstituciją.

Plytų paieška


Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, Plytų turėtojų sąrašo duomenys viešai neskelbiami. Pasinaudokite paieškos forma jei norite surasti savo plytą >>
© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt