- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai
Dr. Rimvydas Jasinavičius, Mykolo Romerio universiteto profesorius, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos prezidentas
Lietuviai apskritai yra vieninga tauta, tačiau tas vieningumas pasireiškia kritiniais atvejais. O dabar niekas negalvoja, kad yra kritinis atvejis, todėl ir esame nelabai vieningi.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Skulptūros „Laisvės kelias“ iniciatyvinė grupė

2010-05-21

„Laisvės kelias“ telkia pilietiškus žmones

Aistė Žilinskienė, internetinio naujienų portalo „Delfi“ komunikacijos vadovė
Lietuviai visais laikais sugebėjo susitelkti ir būti vieningi svarbiausiais valstybės gyvenimo klausimais. Tautos vienybė visada buvo akivaizdi, kai iškildavo grėsmė nepriklausomybei, laisvei, jausdavosi didėjanti išorinių jėgų skverbtis.

Ar yra koks nors dalykas, vienijantis ar galintis suvienyti tautą? Tai įvykiai, turintys įtakos kiekvieno žmogaus gyvenimui, grėsmė, iškilusi šimtmečiais puoselėtoms vertybėms, bei kūrybinės iniciatyvos, pažadinančios mūsų prisiminimus, kasdienybėje užslėptus jausmus.

Skulptūra „Laisvės kelias“ telkia visus pilietiškus žmones aplink savo idėją, nes be visuomenės įsijungimo jos realizacija neįmanoma. Kiekvienas iš mūsų sunešime po plytą ir įamžinsime žmonių sieną,  sutelkusią mus prieš 20 metų. Linkiu idėjos autoriams, kad tų žmonių, kuriems brangus Baltijos kelias, būtų kuo daugiau!

Plytų paieška


Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, Plytų turėtojų sąrašo duomenys viešai neskelbiami. Pasinaudokite paieškos forma jei norite surasti savo plytą >>
© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt