- REZERVUOTOS KELIO PLYTOS
- LAISVOS KELIO PLYTOS
100%
100%
9 - OJI SEKCIJA
10 - OJI SEKCIJA
Pasisakymai

Marijus Mikutavičius, dainininkas ir televizijos laidų vedėjas
Mes nesame vieninga tauta. Kelių policininkai kasdienybėje negali būti išvien su vairuotojais, o bilietų kontrolieriai – su „zuikiais“. Mano kaimynai negali būti vieningi, kadangi vieni nori naikinti balandžius, nes šie trukdo miegoti, o kitiems balandžių gaila, nes jie gražūs. Negali būti vieningos partijos ir negali būti išvien Petras Gražulis su gėjais.

Visos dingusios ir su klaidomis plytos yra pergamintos ir iš naujo ir įmūrytos į skulptūrą. Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Skulptūros „Laisvės kelias“ iniciatyvinė grupė

2010-04-27

Mes – kaip paaugliai

BFL nuotr.
Andrius Mamontovas, dainininkas
Liūdna pripažinti, bet šiuo metu Lietuvoje nėra vieningo, kryptingo ėjimo į kurią nors pusę. Yra daug nuomonių. Kita vertus, tai yra natūralu, nes mūsų Nepriklausomybei yra tik 20 metų, todėl mes esame vis dar ankstyvoje vystymosi stadijoje, nesame susiformavusi valstybė. Vyksta ieškojimai, į kurią pusę eiti. Panašiai kaip paaugliai, kurie blaškosi, ieškodami, kuo jiems gyvenime tapti.

Kažkada Lietuvos priešas buvo išorėje, už Lietuvos ribų, okupantas - ir tai visus labiausiai vienijo. Bendražmogiškosios vertybės visur tokios pačios, o vieno, visus dabar vienijančio dalyko negalėčiau įvardyti. Turėtų praeiti kažkiek laiko, kad tai atsirastų. Dabar visus „vienija" nepasitenkinimas, dirglumas. Tie dalykai mus skiria. Išeitis – kiekvienas turėtų elgtis taip, kaip pats reikalauja iš aplinkinių.

Man labai patiko Tado Gutausko ansktesnis projektas „Vienybės medis". Tai gražus darbas visomis prasmėmis – ir idėja, ir vizualiai. Dėl to aš palaikau ir šį naują projektą, Jis jau įrodė, kad gali padaryti.

Plytų paieška


Pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą, Plytų turėtojų sąrašo duomenys viešai neskelbiami. Pasinaudokite paieškos forma jei norite surasti savo plytą >>
© 2010 m. Visos teisės saugomos.
Svetainę sukūrė: creation.lt